Popüler Yeniler

Rıdvan Dilmen'in Yıldırım Demirören İsyanı: Türk Futbolunun Yakasından Düş!

18 Mayıs 2017 73 izlenme
Reklamlar
TRT Spor ekranlarındaki Futbolun Zirvesi adlı programda haftanın önemli olaylarını değerlendiren ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Demirören hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'den görevi bırakmasını ve Türk Futbolu'nun yakasından düşmesini söyleyen Dilmen, şöyle konuştu:

"Yönetim kurulu kararıyla, kurullar karar veriyor diyorum ben. Manipülasyon yapıyorlar diyorum ben. Rapoları aldırıyorlar diyorum ben. İddia ediyorum. Ne kadar tehlikeli değil mi? İspat et derler adama. Hadi yalan söylüyorsun, ispat et desinler ben de edeyim. Derhal bıraksınlar. Lütfen rica ediyorum, kesinlikle ve kesinlikle bırakmalılar. Türk futbolunun yakasından düşsünler artık. Yazık olacak önümüzdeki senelere.

Yıldırım Bey iyi bir iş adamısınız. Yarın bir gün sporun içinde kalırsınız, ne yaparsınız bilmiyorum ama çekilin. Al bütün kadrolarını, kurullarını murullarını sezon bittiği zaman, vedalaş. Vedalaşın ayıp oluyor. Ayıp oluyor, insanlarla alay ediyorsunuz. Bu seyirci ondan kaçıyor, söyleyeyim size.Beşiktaş kadar bu sezon Başakşehir de kullandı hakemlerin avantajlarını. Sebebi de belli, Göksel Gümüşdağ Kulüpler Birliği Başkanı."
Reklamlar
Reklamlar