Popüler Yeniler

Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e Çok Sert Sözler

03 Nisan 2017 76 izlenme
Reklamlar
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Beyaz TV'deki Derin Futbol programına telefonla katılarak Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in maç sonunda yaptığı açıklamalarına çok sert tepki gösterdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i İstanbul'a geldikten sonra bozulmakla suçlayan Ümit Özat ' Maç sonunda ben adam gibi bir açıklama yaptım. Şenol hoca beni milli takıma alan hocamdır, gerekirse elini öperim dedi. Herhalde İstanbul'un büyüsü galiba Şenol hocayı bozmuş. 80 yaşında İstanbul'a gelince bozulmamak mümkün değil.' diye konuştu. 

Bir Daha Elini Öpmem

Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup ettiği maçın ardından kendisinin medya malzemesi yapıldığını iddia eden Özat 'Galiba benim cüssemden espiri yaptı. İşte bu cüsseyle benim yanıma geldi. Benim elimi öpmeye geldi galiba diye ama merak etmesin gerekir onun elini öpmem. Ben el öpmeyi anamdan babamdan öğrendim, terbiyeden yaptım. Ama sen kalkıp bunu bir medya malzemesi yapıyorsan, o kendisinin İstanbul'un büyüsüne kapıldığının bir resmidir. Yani ezikliğinin belirtisidir. Hiç kusura bakmasın. Gerekirse elini de öpmeyiz bundan sonra.' dedi
Reklamlar
Reklamlar